Jesteś na > Aktualności Jesienne Targi Ogrodnicze w Starym...

  Aktualności

plakat informacyjny
31-08-2023

Jesienne Targi Ogrodnicze w Starym Polu 9-10 września 2023

Szanowni Mieszkańcy w imieniu organizatorów zachęcamy do uczestnictwa w Jesiennych Targach Ogrodniczych w Starym Polu.

Targi są wydarzeniem cyklicznym, które na stałe zapisało się w kalendarzu imprez plenerowych odbywających się na naszym terenie. W bieżącym roku organizujemy je już po raz dwudziesty ósmy.

W czasie Targów zaprezentują się firmy z całego kraju oferujące m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy i rośliny cebulowe. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także z wyposażeniem i aranżacją ogrodów.

Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów zajmujących się ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi, a także firmy reprezentujące sektor środków do produkcji rolnej, firmy pszczelarskie, spożywcze, budowlane, motoryzacyjne, związane z turystyką oraz obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, firmy ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Więcej informacji

https://podr.pl/event/xxviii-jesienne-targi-targi-ogrodnicze-stare-pole/