Jesteś na > Aktualności Życzenia z okazji Dnia Edukacji...

  Aktualności

14-10-2023

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć życzenia dla całego Grona Pedagogicznego i Wszystkich Pracowników Szkół i Placówek Oświatowych na terenie Gminy Kwidzyn


Zawód nauczyciela – to misja. W znacznym stopniu – To Wy, Drodzy Nauczyciele macie duży wpływ na to, że każdy z Waszych uczniów stanie się w przyszłości „pełnym wartości człowiekiem”. Serdecznie dziękujemy pedagogom, pracownikom administracji i obsługi za trud, jaki podejmujecie Państwo, kształtując postawy i osobowość młodego pokolenia.
W tym uroczystym dniu – dniu Waszego święta życzymy dużo zdrowia i wytrwałości, umiejętności odnajdywania w każdej sytuacji magicznego złotego środka, wyznaczania rozsądnych granic i mądrości bezstronnego oceniania oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym i w pracy zawodowej. Bądźcie przyjaciółmi naszych dzieci i młodzieży, bo tylko przyjaciele budują trwale, mądrze i na lata.

                                                                                        Z wyrazami szacunku

                        Przewodniczący Rady Gminy                                                                           Wójt Gminy Kwidzyn

                                 Piotr Spaczyński                                                                                           Dariusz Wierzba

                                Radni Gminy Kwidzy                                                                                   Pracownicy Urzędu