Jesteś na > Aktualności Artur Siódmiak w Szkole Podstawowej...

  Aktualności

06-02-2024

Artur Siódmiak w Szkole Podstawowej im. Marii Kotlarz w Tychnowach

Dnia 24 stycznia 2024 roku gościliśmy w naszej szkole pana Artura Siódmiaka - Stowarzyszenie Akademia Sportu Artura Siódmiaka oraz Andrzeja Saramaka, którzy w odpowiedzi na nasze zaproszenie przyjechali specjalnie do uczniów klasy 4

Dnia 24 stycznia 2024 roku gościliśmy w naszej szkole pana Artura Siódmiaka - Stowarzyszenie Akademia Sportu Artura Siódmiaka oraz Andrzeja Saramaka, którzy w odpowiedzi na nasze zaproszenie przyjechali specjalnie do uczniów klasy 4, którzy biorąc udział w szkolnym konkursie przebrali się za swoich idoli ze Stowarzyszenia Akademii Sportu Artura Siódmiaka.
Nasi uczniowie biorą aktywny udział w zajęciach piłki ręcznej. Uczniowie byli zachwyceni ze spotkania, podczas którego każdy z nich otrzymał koszulkę z logo stowarzyszenia. Nie zabrakło także autografów.  Dziękujemy serdecznie za przyjęcie zaproszenia. Życzymy także wielu sukcesów, w tym także sukcesie uczniów naszej szkoły.

Autor tekstu: Sp Tychnowy