Jesteś na > Aktualności UWAGA ĆWICZENIA WOJSKOWE

  Aktualności

16-02-2024

UWAGA ĆWICZENIA WOJSKOWE

INFORMACJA W dniach 4-6 marca na terenie Gminy Kwidzyn odbędą się międzynarodowe ćwiczenia wojskowe pk. „ DRAGON-24”

Ruch pojazdów biorących udział w ćwiczeniach zostanie skoordynowany w sposób jak najmniej utrudniający bieżący ruch. Kolumny będą eskortowane i zabezpieczane przez Żandarmerię Wojskową i pododdziały regulacji ruchu Wojska Polskiego, we współpracy z Policją.

ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ DNIA 5 MARCA podczas przemieszczania się kolumn wojskowych w miejscowościach: Korzeniewo ul. Wiślana, Baldram droga krajowa 55, Mały Baldram (przejazd przez drogę powiatową) -  Piekarski Młyn, Ośno DW 524, Licze DW 524 i 521.     

WAŻNE!!!

5 marca zostanie ograniczony ruch pojazdów cywilnych na ul. Łąkowej w miejscowości Korzeniewo z wyłączeniem mieszkańców bezpośrednio zamieszkałych przy wale przeciwpowodziowym, posiadających przepustki (dostępne u Pani Sołtys R. Krupa od dnia 20 lutego 2024 r.).    
Pozostałych mieszkańców prosimy o wjazd od ul. Spółdzielczej.