Jesteś na > Aktualności Spektakl "Vendetta a la kobietta" w...

  Aktualności

22-02-2024

Spektakl "Vendetta a la kobietta" w ramach cyklu Marzec w szpilkach.

9 marca o godz. 17:00 zobaczymy się w świetlicy kulturalno-oświatowej w Rakowcu, gdzie czas umili nam spektakl kabaretowy teatru Władca Lalek pt."Vendetta a la kobietta". Przedstawienie dedykowane w szczególności naszym drogim Paniom.

Będzie to spory ładunek satyry podanej w wyjątkowo kulturalny sposób, gdzie zabawne perypetie dwóch kobiet stanowią kanwę dla próby rozwiązania odwiecznych problemów damsko-męskich. Wyrafinowana stylistyka, oryginalny dowcip, gagi słowne i sytuacyjne - to właśnie znajdziecie w tym przedstawieniu.W obsadzie: Urszula Szydlik- Zielonka i Ilona Zaręba.

Dla wszystkich Pań, które tego wieczora przyjdą w czerwonych szpilkach przygotowaliśmy miłą niespodziankę.


Do zobaczenia!

Autor:GOKiB