Jesteś na > Aktualności Powiślańskie Festyny Rodzinne już...

  Aktualności

06-05-2024

Powiślańskie Festyny Rodzinne już wkrótce!

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie serdecznie zaprasza dzieci z rodzicami do udziału w Powiślańskich Festynach Rodzinnych, które odbywać się będą w sołectwach gminy Kwidzyn.

Czekają na Was liczne atrakcje, które zapewnią wspaniałą zabawę dla całej rodziny! Od kolorowych dmuchańców, przez animacje i gry z nagrodami po malowanie twarzy i zabawę z bańkami! Każdy znajdzie coś dla siebie! Nie zabraknie również pysznych przekąsek i napojów, które umilą wspólne spędzanie czasu.  

Bądźcie z nami! 
Szczegółowy harmonogram na naszej stronie:

https://www.gokkwidzyn.pl/aktualnosci/124-zapowiedzi/590-powislanskie-festyny-rodzinne-juz-wkrotce-zaczynamy-18-maja?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2PoNrYQp1NLy-ldBpPAC3c-_VWAFoqWPBEOLWLRn9YRWphWu77yhiVUsU_aem_Af7aQMvgNuOM81oQgKc2mDT1Ix2gvCxj-4pbYBj_Rd0CZAqHqGBpO1f03pkibtzYSK08bFCqCOMd7EK2P-xLfFJl

Autor tekstu: GOKiB