Jesteś na > Aktualności ZBIÓRKA DLA POWODZIAN

16-09-2024

ZBIÓRKA DLA POWODZIAN

Drodzy Mieszkańcy, Oczywiście w związku powodzią siejącą spustoszenie na południu Polski i my nie stoimy biernie. Przyłączamy się całym sercem do akcji pod patronatem Starostwa Powiatowego "ZBIÓRKA DLA POWODZIAN". Tym samym zachęcamy wszystkich mieszkańców do otwarcia serca i przyłączenia się do akcji. Jako Urząd Gminy, zawsze stawiamy dobro Naszych mieszkańców jako priorytet, jednak tego typu katastrofalne zdarzenia naturalne mogą spotkać każdego. Szczęśliwie nie Nas dotknęła powódź, jednak należy pamiętać, że ile dajesz tyle wraca. Także kochani mobilizacja! POMAGAMY!

OD DZIŚ - Najpotrzebniejsze dla Powodzian rzeczy należy dostarczać do budynku Starostwa Powiatowego w Kwidzynie (Tadeusza Kościuszki 29B, 82-500 Kwidzyn)

Potrzebne są:
- Woda i napoje w butelkach
- Żywność długoterminowa
- Środki czystości
- Środki higieny osobistej
- Karma dla zwierząt domowych

Zebrane rzeczy zostaną wysłane do najbardziej potrzebujących z terenów dotkniętych i zagrożonych powodzią.
Zbiórki są koordynowane lokalnymi samorządowcami z poszkodowanych terenów.

MIESZKAŃCY GMINY POKAŻMY NASZE SERCA! POMAGAJMY!