Jesteś na > Aktualności POETYCKI PAŹDZIERNIK

26-09-2024

POETYCKI PAŹDZIERNIK

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w XVI edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego „POETYCKI PAŹDZIERNIK”, który odbędzie się 24 października 2024 r. o godzinie 16:00 w świetlicy kulturalno-oświatowej w Gurczu.

Konkurs o zasięgu gminnym kierujemy do uczestników zajęć świetlicowych, bibliotek oraz uczniów z oddziału „zerówek” i szkół podstawowych klas I-VIII z terenu gminy Kwidzyn. Celem konkursu jest m.in. prezentacja i upowszechnianie żywego słowa, uwrażliwienie uczniów na piękno barw jesiennego krajobrazu, popularyzacja polskiej poezji wśród dzieci i młodzieży.

Poniżej znajdą Państwo Regulamin konkursu oraz Kartę zgłoszenia w wersjach elektronicznych, jako pliki do pobrania.

Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w planowanym wydarzeniu!

Organizatorami tego wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie, Gmina Kwidzyn, a partnerem Ex libris - Pomorska Biblioteka Pedagogiczna.

Więcej informacji na stonie: https://www.gokkwidzyn.pl/

Autorzy: Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie