Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Kwidzyn, sympatyków badmintona do uczestnictwa w VIII Grand Prix Gminy Kwidzyn, które odbędą się w Janowie. Sprawdźcie sami!

Zawody odbędą się w SP Janowo z podziałem na grupy dziewczęta i chłopcy:

2. rocznik 2013-2012

3. rocznik 2011-2009

4. OPEN rocznik 2008 i wyżej bez podziału.

• Jakie są zasady?

Wszyscy grają do 2 wygranych setów, set liczony do 11 pkt. bez prawa podwyższenia ( przy dużej liczbie startujących gramy 1 seta do 15 pkt. bez prawa podwyższenia) i do 2 przegranych meczy. Grand Prix wygrywają zawodnicy, których suma z ich 2 najlepszych spotkań jest najwyższa. Jeśli jest więcej niż 1 osoba z taką samą liczbą punktów. Liczą się punkty ze spotkania 2 i 3. Zawodnicy sędziują sobie wzajemnie, a sprawy sporne rozpatruje sędzia główny zawodów.

• Kiedy są zawody?

Turniej składa się z 3 spotkań sobotnich:

19 października 2024- 9.00- SP JANOWO

30 listopada 2024

7 grudnia 2024 mikołajkowy - Finał!

• Czy są przewidziane jakieś nagrody?

Nagradzamy zawodników za miejsca 1-3 po każdym spotkaniu i w każdej kategorii medalami oraz z pośród startujących nagrodą rzeczową.