Jesteś na > Aktualności

  Aktualności

Systemy informacyjne przydatne w ramach zapewnienia bezpieczeństwa w sezonie
wakacyjno-letnim
01-07-2024

Systemy informacyjne przydatne w ramach zapewnienia bezpieczeństwa w sezonie wakacyjno-letnim

Czytaj więcej
Wotum zaufania i absolutorium dla Wójta Gminy Kwidzyn
01-07-2024

Wotum zaufania i absolutorium dla Wójta Gminy Kwidzyn

Dnia 28 czerwca 2024 r. odbyła się III Sesja IX Kadencji Rady Gminy Kwidzyn, na której Wójt Gminy Kwidzyn Dariusz Wierzba jednogłośnie uzyskał wotum zaufania za ubiegłoroczną działalność oraz absolutorium za wykonanie budżetu w 2023 roku....

Czytaj więcej
Komunikat
26-06-2024

Komunikat

Informacja dla mieszkańców gminy Kwidzyn dotycząca Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych Szanowni Mieszkańcy, w dniu 28 czerwca 2024 r. (piątek) Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) będzie czynny w godzinach od...

Czytaj więcej
Zastrzeż PESEL i chroń swoje dane w mObywatelu 2.0
19-06-2024

Zastrzeż PESEL i chroń swoje dane w mObywatelu 2.0

Liczba prób wyłudzeń kredytów na cudze dane rośnie. Ministerstwo Cyfryzacji wprowadziło więc do aplikacji mObywatel 2.0 usługę Zastrzeż PESEL. Dzięki niej użytkownik może zastrzec swój numer PESEL, cofnąć zastrzeżenie i ponownie je ustawić. Widzi...

Czytaj więcej
Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Kwidzyńskiego
13-06-2024

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Kwidzyńskiego

8 czerwca 2024 roku na stadionie w Rakowcu odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze OSP, Miasta Kwidzyna, Gminy Kwidzyn i Gminy Ryjewo oraz powiatowe zawody MDP OSP Powiatu Kwidzyńskiego. Podczas zawodów w Rakowcu obecni byli: Starosta...

Czytaj więcej
OGŁOSZENIE O KONKURSIE
11-06-2024

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

WÓJT GMINY KWIDZYN OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO DYREKTORA Szkoły Podstawowej im. Marii Kotlarz w Tychnowach

Czytaj więcej
Szkolenie na patent Sternika Motorowodnego oraz Licencje na Holowanie Narciarza
11-06-2024

Szkolenie na patent Sternika Motorowodnego oraz Licencje na Holowanie Narciarza

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Pomorskiego w Gdańsku ORGANIZUJE Szkolenie na patent Sternika Motorowodnego oraz Licencje na Holowanie Narciarza. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 28.06.2024 o godz.17.00 Farma...

Czytaj więcej
1 2 3 4 ... 42