Jesteś na > Aktualności

  Aktualności

Informacja dla mieszkańców gminy Kwidzyn dotycząca Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
25-04-2024

Informacja dla mieszkańców gminy Kwidzyn dotycząca Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Szanowni Mieszkańcy, w związku z tym, że Święto Narodowe Trzeciego Maja wypada w piątek, Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w dniu 3 maja 2024 r. będzie nieczynny. W zamian będzie można przekazać odpady do PSZOK w dniu 2...

Czytaj więcej
Spotkanie dotyczące ASF
11-04-2024

Spotkanie dotyczące ASF

Urząd Gminy Kwidzyn informuje, że w związku z objęciem przez UE powiatu kwidzyńskiego „różową strefą” związaną z licznymi przypadkami ASF w ostatnich tygodniach, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kwidzynie zaprasza na spotkanie mające na celu...

Czytaj więcej
Dom Kultury+ 2024
11-04-2024

Dom Kultury+ 2024

Partnerstwo lokalne – wspólne działanie z kulturą Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury z programu DK+ Partnerstwo lokalne na realizację projektu „Partnerstwo lokalne – wspólne...

Czytaj więcej
XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze
09-04-2024

XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu zaprasza 20-21 kwietnia 2024 r. do miejscowości Stare Pole na XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze

Czytaj więcej
Konserwacja chóru barokowego w kościele p.w. św. Jerzego w Tychnowach
05-04-2024

Konserwacja chóru barokowego w kościele p.w. św. Jerzego w Tychnowach

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Św. Jerzego w Tychnowach zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. „Konserwacja chóru barokowego w kościele p.w. św. Jerzego w Tychnowach” na który Gmina Kwidzyn pozyskała dofinansowanie w ramach...

Czytaj więcej
19 rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II
02-04-2024

19 rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II

Dziś wspominamy wielkiego człowieka, Papieża Jana Pawła II, który odszedł od nas 2 kwietnia 2005 r. Jego życie było światłem dla całego świata, a jego nauki i przykład pozostaną z nami na zawsze. Modlimy się, aby jego duchowe dziedzictwo nadal...

Czytaj więcej
ŻYCZENIA WIELKANOCNE
28-03-2024

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. Wesołego “Alleluja”

Czytaj więcej
1 2 3 4 5 6 7 ... 42