Jesteś na > Aktualności

  Aktualności

4 MAJA DZIEŃ STRAŻAKA
04-05-2024

4 MAJA DZIEŃ STRAŻAKA

Szanowni Strażacy, Z okazji Dnia Strażaka składam najserdeczniejsze życzenia. Wasza służba dla społeczności jest nieoceniona i nieustannie inspiruje nas wszystkich do działania na rzecz dobra wspólnego. Wasza gotowość do poświęcenia, odwaga i...

Czytaj więcej
OGŁOSZENIE O KONKURSIE
29-04-2024

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

WÓJT GMINY KWIDZYN OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKA DYREKTORÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Czytaj więcej
Dnia 2 maja 2024 Urząd Gminy w Kwidzynie nieczynny.
25-04-2024

Dnia 2 maja 2024 Urząd Gminy w Kwidzynie nieczynny.

Szanowni Mieszkańcy, Informujemy, że w dniu 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Gminy w Kwidzynie będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej
Informacja dla mieszkańców gminy Kwidzyn dotycząca Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
25-04-2024

Informacja dla mieszkańców gminy Kwidzyn dotycząca Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Szanowni Mieszkańcy, w związku z tym, że Święto Narodowe Trzeciego Maja wypada w piątek, Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w dniu 3 maja 2024 r. będzie nieczynny. W zamian będzie można przekazać odpady do PSZOK w dniu 2...

Czytaj więcej
Spotkanie dotyczące ASF
11-04-2024

Spotkanie dotyczące ASF

Urząd Gminy Kwidzyn informuje, że w związku z objęciem przez UE powiatu kwidzyńskiego „różową strefą” związaną z licznymi przypadkami ASF w ostatnich tygodniach, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kwidzynie zaprasza na spotkanie mające na celu...

Czytaj więcej
Dom Kultury+ 2024
11-04-2024

Dom Kultury+ 2024

Partnerstwo lokalne – wspólne działanie z kulturą Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury z programu DK+ Partnerstwo lokalne na realizację projektu „Partnerstwo lokalne – wspólne...

Czytaj więcej
XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze
09-04-2024

XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu zaprasza 20-21 kwietnia 2024 r. do miejscowości Stare Pole na XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze

Czytaj więcej
1 2 3 4 5 ... 40